ימי הולדת

 

חגיגת יום הולדת של פעם בחיים

ג'ימבורי קפיץ קפוץ - מקום לחגוג בו יום הולדת מהאגדות!


אנו בקפיץ קפוץ נדאג שילדיכם יהיו מלכים ליום אחד עם מגוון הפעלות, משחקים, תלבושות והפקה מיוחדת יום הולדת חלומי. אצלנו בקפיץ קפוץ כל אירוע הוא הפקה מיוחדת רבת דימיון וקסם.


לכבוד יום ההולדת שלכם ממלכת קפיץ קפוץ לובשת חג וילדכם הופכים למלכים ליום אחד! אנו נערוך לכבודכם קבלת פנים בג'ימבורי, נעמיד לרשותכם את כל המתקנים ונוסיף לפי בחירה שלכם עמדות איפור, קעקועים, ניפוח בלונים בצורות ועוד.


בגלריה נערוך טקס הכתרה למלך או למלכה באווירה ואם תרצו נשלב תיאטרון בובות איכותי או מופע קסמים היתולי עם קפיצי הליצנית, נזמין דמויות מיוחדות מהאגדות לשיר ולרקוד.

מופע קסמים ליום הולדת

מופע הקסמים שלנו נבנה בהתאמה אישית לילד או ילדת יום ההולדת.המופע מותאם לכל גיל ומלווה בסיפורם קצרים בהם מתארחים החבובות אשר שמים את מלך או מלכת המסיבה במרכז העניינים.

תאטרולדת - יום הולדת בתאטרון האגדות

ניתן לחגוג יום הולדת בשילוב עם תאטרון בובות, הצגת שחקן, תפאורה ומוסיקה מיוחדת והכל כמובן בשיתוף.

יום הולדת שלגיה מותאמת במיוחד לבנות - כל סיפור האגדה על שלגיה מותאם לבנות שרוצות להיות נסיכות ולהרגיש חוויה מיוחדת בממלכה. יום הולדת מיוחד עם מוסיקה, תלבושות ותפאורה בהשתתפות  כל הילדים.


יום הולדת הדייג ודג הזהב מותאם במיוחד לבנים - או לבן ובת שחוגגים יחדיו. הכל מתחיל בבית קטן ורעוע, הדייג הוא מלך המסיבה, אשת הדייג היא מלכת המסיבה ודג הזהב מפתיע ומשעשע את כולם. יום הולדת מיוחד בהשתתפות החברים. החגיגה מסתיימת במסיבה גדולה בארמון מפואר. חוויה מיוחדת לכל המשתתפים!

 

 

קראו את המלצת Ynet:  צרכנות הורים - ינואר 2014

 

 

לתמונות נוספות היכנסו לאלבום יום הולדת או לחצו על התמונה :

 

   

 

 

        חוגגים יום הולדת בשבת בבוקר?


 רוצים לחגוג לילד יום הולדת משפחתית,  להזמין את החברים הקרובים ובני המשפחה עם הילדים? יש לנו תכנית מיוחדתעבורכם!

הזמינו את הילדים  למשחקייה ( מתאים ל-15 ילדים )

 להינות מכל המתקנים ותהנו מפעילות שמחה ומיוחדת עם הפתעה מיוחדת במיוחד עבורכם....פיתוח אתרים | בנית אתרים | עיצוב אתרים | www.daatnet.co.il