אזור אחסון

אחסון דירות מהיום למחר באחסון כל

רבים המקרים בהם אנשים עוברים דירה, אך נותרים עם פערים בלוחות זמניהם שדורשים אחסון תכולת דירות שלמות. בדרך כלל, זה קורה כאשר תאריך הכניסה למען החדש נדחה. כשזה קורה, כדאי לברר לגבי פתרונות אחסנה מקצועיים.

אחסון דירות מהיום למחר אפשרי בהחלט, כך שגם אם פתאום חל שיבוש כזה או אחר או עיכוב מסוג כלשהו, אין צורך להילחץ. כל שעליכם לעשות, זה לאתר חברה עם פתרונות אחסנה מהיום למחר ואם תרצו, גם לבקש מצוות המומחים להוביל את תכולת הדירה ש"נתקעתם" איתה. מיותר לציין, אך נדגיש בכל זאת כי פתרונות אחסנה לבית ולמשרד, הוא תחום בפני עצמו, ויש להקפיד על לא מעט כללים ותקנות בכדי להבטיח את הישמרות הציוד שלכם בטווח הקצר ולאורך זמן. מבין המקרים בהם אנשים זקוקים לשירות פתרונות ,אחסון לבית, בהחלט אפשר למנות גם מקרי רילוקיישן לחו"ל

מחסנים מסודרים

אחסון דירות מומלץ במחסנים ייעודיים  

המחסנים בהם אתם בוחרים, חייבים להיות מחסנים שמיועדים עבור אחסנת ציוד, ריהוט לבית ופריטים רגישים יותר ופחות. אם תבחרו במחסנים אשר בנויים מחומרים שאינם מסוגלים לספק בידוד מושלם, עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך לציוד שלכם, כך שהבחירה שלכם חייבת ליפול על מחסנים שעשויים מבטון ולא פחות מכך.

מחסני אחסנה עשויי בטון, הם סוגי המחסנים המומלצים ביותר עבור אחסנת ציוד. אם נדייק, אלו המחסנים היחידים שמיועדים עבור אחסון ריהוט וציוד לאורך זמן. מחסני אחסון מבטון מספקים בידוד מושלם מפני הצטברותו של חום גבוה (בקיעת רהיטי העץ תתרחש בתוך זמן הרבה יותר קצר מאשר שנדמה לכם), מפני גשמים וקור, לחות ועוד. במידה וקיים צורך לשנע את הריהוט שלכם מהיום למחר, תוכלו גם להסתייע בחברת האחסנה עבור הובלות, שירותי אריזה, מכירת מוצרי אריזה ועוד.

אחסון ציוד וביטוח אחסנה 

אחד הדברים היותר חשובים בעת בחירת שירות אחסנה של ריהוט וציוד, הוא נושא הביטוח, נושא התקנות, והאם חברת האחסנה מקפידה על הכללים שיש להקפיד עליהם. חברת אחסון כל, היא חברה בעלת וותק ומוניטין של למעלה מ-30 שנים, והיא מקפידה על כל התקנות הכי מחמירות שנוגעות לנושא של אחסון ציוד וריהוט לטווח קצר וארוך.

מומלץ מאוד לוודא כי הציוד שלכם ננעל מאחורי שני מנעולים, בשיטת הכספת. בשיטת אחסון זו, הגישה אל הציוד שלכם מותנית בפתיחת מנעול אחד הנמצא אצלכם, ובפתיחת מנעול שני הניתן לפתיחה רק על ידי חברת האחסנה שבחרתם. אם תפעלו לפי הכללים האלו של בחירת מחסני בטון ונעילת הציוד מאחורי מנעולים, תוכלו להבטיח את הישמרות הציוד לאורך זמן.

חשוב גם לציין כי ניתן להתאים את האחסון עבור כל גדלי הדירות וכל סוגי הציוד, כך שתוכלו לבחור מחסן בהזמנה אישית ובהתאם לנפח שאתם זקוקים לו. התשלום, הוא לפי קוב והוא נע בטווחים של כמה עשרות שקלים בודדים, כך שהעסקה בהחלט משתלמת, בהתחשב בעובדה שהתמורה היא שמירה ואבטחת הציוד בצורה הטובה ביותר.