קשת

ג'ימבורי: יום הולדת מושלם לקטנטנים

גם הקטנטנים שלנו זכאים לקבל חגיגת יום הולדת שמחה ומאושרת, וכיום זה קל יותר מתמיד – בזכות הציוד לאירועים של חברת עידנ'ס, החברה המובילה בישראל.

יום הולדת לקטנטנים – לא חייב להוציא אלפי שקלים

בעשור האחרון אנו עדים לכך שגם חגיגות יום ההולדת של הקטנטנים שלנו הפכו להפקות של ממש, בין אם מדובר במגוון רחב של אטרקציות, מופע של ליצן, עוגה ענקית ובחירה של קונספט המתאים ליום ההולדת. אולם, רבים מההורים נותרים מתוסכלים לאור העובדה כי הם אינם מצליחים "להשתלט על הבלגן" של ארגון אירוע פשוט כביכול, ועל כן אנחנו כאן עם העזרה. חברת עידנ'ס, אשר הוקמה בשנת 2002 נחשבת כיום לחברה הגדולה והמובילה בתחום של ציוד לאירועים, ומאפשרת לכם להפיק אירוע מושלם לקטנטנים– מבלי להתאמץ או להוציא אלפי שקלים. כיצד? להלן כל הפרטים החשובים ביותר.

ליצן

אירוע לקטנטנים באמצעות חברת עידנ'ס

אם אתם כעת מתכננים את חגיגת יום ההולדת לילד/ה, אנו כאן בדיוק לשם כך. הצוות המקצועי של חברת עידנ'ס אשר לו שנים של ניסיון בתחום יעניק לכם את הליווי האישי והצמוד ביותר לכל אורך התהליך, כך שתוכלו לארגן את האירוע בצורה חלקה ופשוטה. למעשה, באמצעות עידנ'ס תוכלו לקבל חבילה אשר מותאמת בדיוק לקונספט של האירוע שלכם אשר כוללת בין היתר דוכני מזון אשר מותאמים לילדים ולמבוגרים, לשכור מתנפחים יבשים מגיל 0-4 או 3-8, כמו גם מנתחי מים ומגלשות וכן ג'ימבורי להשכרה אשר ישפרו את היכולת המוטורית של הקטנטנים כמו גם יהוו חלק בלתי נפרד מהאירוע, לשם התעסוקה של הקטנטנים. באמצעות חברת עידנס' תוכלו לבחור במתקנים מגוונים אשר מותאמים בדיוק לאירוע שלכם, כך שהאירוע יהיה מושקע ואיכותי. חשוב לזכור כי לאור העובדה כי מדובר בגילאים צעירים מאוד, חברת עידנ'ס מבצעת בדיקות בטיחות רבות כמו גם מבצעת ניקיון יסודי של המתקנים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי ילדכם מוגנים לאורך כל שעות האירוע. בנוסף, לאור העובדה כי מדובר בגילאים צעירים חשוב לפקוח עין לכל אורך האירוע, ולשם כך מספקת החברה צוות מקצועי ואמין אשר בקיא מאוד בתחום האירועים לקטנטנים ואשר מאפשר לכם להיות בראש שקט כי ילדכם מפוקחים לאורך כל הדרך, על אף כי המלצתנו היא לא להשאיר זאת רק לצוות החברה אלא לבדוק היטב כי ילדכם אכן משתמש במתקנים השונים בצורה בטיחותית ונכונה.

מארגנים אירוע לילדכם? צרו עמנו קשר עוד היום למען השקט הנפשי וחיסכון כספי

לכן, אם אתם כעת בזמן ארגון יום ההולדת לקטנטן שלכם ורוצים להעניק לכם ולאורחים חוויה בלתי נשכחת, חברת עידנ'ס היא החברה אליה יש לפנות בכדי לקבל שקט נפשי וחיסכון משמעותי בהוצאות. למידע נוסף ניתן לפנות במספר 052-5602602 או למעבר לאתר לחצו כאן.

 

ומה איתכם המבוגרים? אם גם אתם רוצים לחגוג, הכתבה הבאה על אמן חושים בשבילכם:

מופע אמן חושים