עברת חוק

הקסם שעו"ד פלילי יעשה בעבירת קבלת דבר במרמה

קבלת דבר במרמה היא אחת מהעבירות החמורות והסבוכות ביותר על פי ספר החוקים במדינת ישראל. העבירה מעוגנת בסעיף 415 חוק העונשין, תשל"ז-1977, אך הרבה אנשים אינם בדיוק מבינים על איזה תחומים היא מדברת. אך החוק קובע כי כל מי שעובר על עבירה זו יכול למצוא את עצמו במאסר בין 3 ועד 5 שנים, שזה בהחלט עונש משמעותי אשר יכול לפגוע באורח החיים שלכם. אז כיצד עורך דין פלילי יכול לסייע לכם בעבירות של קבלת דבר במרמה? לשם כך אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא.

יהלום לב אדום

קבלת דבר במרמה בנסיבות רגילות או בנסיבות מחמירות

יש הבדל משמעותי מאוד בין קבלת דבר במרמה שהתבצע בנסיבות רגילות ובין דבר במרמה שהתבצע בנסיבות מחמירות. עורך דין פלילי אשר מכיר את תחום המשפט הפלילי על בוריו ידע כיצד להפחית בצורה משמעותית את העונש המוטל מעל ראשכם וכמובן למזער נזקים עד כמה שניתן. במקרים שבהם ישנו לקוח אשר נחשד בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, ינסה עורך דין פלילי להמעיט בערכן של הנסיבות וכך גם להפחית בסופו של יום בעונש הצפוי. העונש על קבלת דבר במרמה בנסיבות רגילות הינו 3 שנים והעונש על קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות הינו 5 שנים. כך שבהחלט מדובר בהבדל משמעותי אשר יכול לעשות הבדל מהותי אצל כל לקוח.

השטח האפור של החוק – היתרון של עורך דין פלילי

הקסם שעו"ד פלילי יעשה בעבירת קבלת דבר במרמה יכול להיות משמעותי הרבה יותר אם מדובר בעבירה אשר נמצאת בתחום האפור של החוק. במקרה כזה הגבולות אינן ברורות מספיק, וכל עורך דין פלילי אשר מכיר את התחום בצורה טובה ידע כיצד להוציא את הלקוח ללא כל נזק. כאשר פונים אל עורך דין פלילי במקרה של קבלת דבר במרמה אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יעשה את מירב המאמצים על מנת לחלץ אתכם עם העונש המינימאלי כך שזוהי חייבת להיות ההחלטה האידיאלית עבורכם.

תוך כמה זמן צריך לפנות לעורך דין פלילי?

כאשר מדובר על עבירה של קבלת דבר במרמה אלמנט הזמן משחק תפקיד מרכזי, וחשוב מאוד שתצטיידו בעורך דין פלילי מתחילת הדרך על מנת שיספק לכם הכוונה מקצועית כבר מהשלבים הראשונים של המשפט. כל דבר שתגידו בבית המשפט עשוי לשחק לרעתכם, ולכן חשוב שיהיה לצדכם איש מקצוע אשר מכיר את תחום המשפט הפלילי על בוריו ויוכל לספק לכם המלצות והכוונות נכונות. רק עורך דין פלילי ידע בדיוק מה לעשות במצבים שבהם השופט או התביעה מחפשת תשובות, ולכן אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל עורך דין פלילי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

 כיצד לקבל פיצוי על נזק מרעידת אדמה? לפרטים לחץ כאן