בית יחיד

עובר לגור בחו"ל – בדיקות שחובה לעשות רגע לפני

מעבר לחו"ל מהווה ללא ספק את אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם, אולם יש בדיקות חשובות אשר יש לבצע בטרם נוסעים.

בדיקות חשובות בטרם נסיעה למגורים בחו"ל

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים עוזבים את מדינת ישראל ועוברים לגור במדינות ברחבי העולם, הן למטרות לימודים או עבודה. למעשה, המספרים מדברים בעד עצמם כאשר כל שנה חל גידול משמעותי בעוזבים את המדינה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אם אתם נמנים גם עם אלפי הישראלים אשר עוברים לגור מעבר לים, ישנן לא מעט בדיקות חשובות אותם עליכם לבצע, וזאת על מנת שבעת החזרה לארץ לא תגלו כי נותרתם עם חומר משמעותי בכיס.

מטוס בשמיים

מהן הבדיקות שיש לבצע בטרם ביצוע מעבר לחו"ל?

כאמור, על מנת לוודא כי לא תישארו עם נזק משמעותי בכיס בעת המעבר לחו"ל חשוב ראשית לבדוק כי אתם מחזיקים בביטוח נסיעות מקיף אשר יאפשר לכם לשהות בחו"ל  מבלי חשש לניהול תביעות אל מול חברות הביטוח. על כן, מומלץ לבצע חקר שוק בין החברות השונות ולרכוש את הפוליסה הביטוחית הטובה ביותר אשר תאפשר לכם לטוס בראש שקט ולדעת כי גם אם נזקקתם לטיפול רפואי, יש מי שיגן עליכם. בנוסף, בדיקה חשובה היא מול חברות הביטוח ואיתור של כפל ביטוחי. כפל ביטוחי היא בעיה נפוצה ביותר אשר מתגלה ברוב המקרים רק בדיעבד. למעשה, יכול להיות שאתם מחזיקים בפוליסות ביטוח זהות בחברות ביטוח שונות, וכתוצאה מכך אתם מבזבזים לא מעט כסף מדי שנה. לכן, הדרך הטובה ביותר לבדוק בטרם אתם טסים לחו"ל האם אכן יש לכם כפל ביטוחי, וזאת על מנת כאמור להימנע ממצב בו אתם חוזרים לארץ ומגלים כי אתם משלמים לא מעט כסף בעבור אותו סוג של מוצר. יחד עם זאת, רבים מהישראלים אשר עומדים לעזוב את הארץ אינם מבצעים את הבדיקה הזאת אשר יכולה להיות שווה לא מעט כסף, וזאת לאור הסבך הבירוקרטי. על כן, הדרך הטובה ביותר לפתור את המצב היא פנייה לאתר הר הביטוח אשר יאפשר לכם לקבל את כל האינפורמציה הנחוצה לכם, במהירות ובשקיפות מלאה.

מיזם הר הביטוח – הדרך שלך לטוס בראש שקט

אתר הר הביטוח הוא אתר חדשני אשר מאפשר לכם לקבל אינפורמציה מדויקת לגבי מוצרי הביטוח שלכם, כמו גם להוזיל בעלויות, בעת שהותכם בחו"ל. היכנסו לאתר בכתובת https://harhabituach.co.il, השאירו פרטים מלאים ולאחר זמן קצר נציג מטעם האתר ישוב אליכם ויעניק לכם דו"ח מקיף של כל מוצרי הביטוח הקיימים, כמו גם זיהוי באם אכן קיים כפל ביטוחי. לאחר מכן, תוכלו לקבל אפשרויות להטבות משמעותית בעלויות, ובכך לדעת כי אתם לא משלמים בעבור אותו מוצר – בעת מגורים בחו"ל.