בית הפוך

כיצד לקבל פיצוי על נזק מרעידת אדמה?

קבלת פיצוי על נזק מרעידת אדמה מצריכה התקשרות עם עורך דין לדיני נזיקין, אשר יכול להעניק לכם ייעוץ משפטי כמו גם ייצוג מול חברת הביטוח כמו גם המדינה.

פיצוי על נזק מרעידת אדמה – פרוצדורה מורכבת אשר מצריכה התקשרות עם עורך דין

 ע"פ ההערכות של מומחים, בעתיד הקרוב עתידה לפקוד את מדינת ישראל רעידת אדמה בעוצמה חזקה מאוד. יתרה מכך, לאור העובדה כי רוב המבנים במדינת ישראל נבנו לפני שנות ה 60', רובם אינם מחוזקים מספיק ועלולים לקרוס באופן טוטאלי. על אף כי מדינת ישראל מנסה להקדים תרופה למכה באמצעות פרויקטים של פינוי בינוי כמו גם תמ"א 38 אשר נועדו לחזק מבנים ולהרוס מבנים אשר עלולים לקרוס בכל רגע, חשוב לזכור כי גם רעידת אדמה בעוצמה נמוכה עלולה לגרום לנזק משמעותי למבנה, וכתוצאה מכך גם לרכוש. על כן, ישנה חשיבות רבה לרכישה של פוליסה של ביטוח דירה כנגד רעידת אדמה, וזאת על מנת להבטיח כי גם אם תתרחש רעידה – תוכלו לקבל פיצוי הולם. בנוסף, במקרה ותתרחש רעידת אדמה גם מדינת ישראל תאלץ לפצות אתכם, אולם ממקרי עבר ניתן לומר כי מדובר בפרוצדורה מורכבת מאוד ועל כן הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח כי תקבלו פיצוי היא באמצעות רכישה של פוליסת ביטוח, כמו גם התקשרות עם עורך דין נזיקין מומלץ.

עיר שעוברת רעידה

כיצד נבחר עורך דין נזיקין?

כאמור, במידה ותתרחש רעידת המדינה סביר מאוד להניח כי למדינה ייקח זמן רב עד שתוכל לשלם בעבור הנזקים, ועל כן ההתנהלות עצמה תתבצע ראשית אל מול חברת הביטוח. לאור העומס אשר עתיד להיות מוטל על החברות, כמו גם על גובה הפיצויים הרב אשר נאמד במיליארדי שקלים, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורך דין לענייני נזקין אשר יש לו המלצות, כמו גם ניסיון. הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח כי עורך הדין שלכם יטפל בכם בצורה הטובה ביותר היא ע"י קבלת המלצות מהסביבה הקרובה כמו גם חקר שוק אשר יעניק לכם אינפורמציה לגבי משרדי עורכי דין אשר עוסקים בתחום ויכולים לייצג אתכם במהלך ההליך המשפטי הסבוך אשר מצריך מיומנות, מקצועיות כמו גם שקיפות מלאה. על כן, אם אתם רוצים לדאוג לעתידכם עוד בטרם תתרחש רעידת אדמה, עליכם לפנות למשרד עורכי הדין מיסקביץ' ושות'.

עורכי דין לענייני נזיקין – מיסקביץ' ושות'

משרד עורכי הדין מיסקביץ' ושות' נחשב לאחד המשרדים המובילים והמומלצים בישראל בתחום הנזיקין, וזאת לאור העובדה כי המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי, ובפרט הנזיקין. צוות עורכי הדין המיומן של החברה יעניק לכם ליווי וייעוץ משפטי לכל אורך התהליך, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את כספי הפיצויים שלכם. למידע נוסף – https://www.yml-law.co.il.